Un medic rezident, de 32 de ani, de la Spitalul Floreasca a fost găsit mort în baie. 46 de medici și-au pierdut viața în timpul gărzilor

Un medic rezident, de 32 de ani, de la Spitalul Floreasca a fost găsit mort în baie. 46 de medici și-au pierdut viața în timpul gărzilor

Un medic rezident a fost găsit mort, sâmbătă după-amiază, într-o toaletă din cadrul Spitalului Clinic de Urgență Floreasca din București, relatează Observator News. Update 12:50 Polițiști de la Omoruri anchetează decesul medicului rezident de la Spitalul Floreasca, acela care intrase...

Știai cǎ...
Dacă te conectezi în contul tău vei putea salva știrile care te interesează pentru mai târziu?