Încă un club din Superliga a cerut intrarea în concordat preventiv, pentru a scăpa de datorii » „Am pierdut 2,4 milioane de euro. Nu riscăm falimentul”
Ceea ce se știa de ceva vreme în lumea fotbalului, că Oțelul Galați se numără printre cluburile cu mari probleme financiare, s-a confirmat o dată în plus. Clubul de la malul Dunării a solicitat Tribunalului din Galați aprobarea procedurii de...