Încă un club din Superliga a cerut intrarea în concordat preventiv, pentru a scăpa de datorii » „Am pierdut 2,4 milioane de euro. Nu riscăm falimentul”

Încă un club din Superliga a cerut intrarea în concordat preventiv, pentru a scăpa de datorii » „Am pierdut 2,4 milioane de euro. Nu riscăm falimentul”

Ceea ce se știa de ceva vreme în lumea fotbalului, că Oțelul Galați se numără printre cluburile cu mari probleme financiare, s-a confirmat o dată în plus. Clubul de la malul Dunării a solicitat Tribunalului din Galați aprobarea procedurii de...

Citeste mai mult

Cum ti s-a parut aceasta stire?

Acoperire in alte surse

Identifica daca acelasi eveniment a fost relatat si de alte publicatii.

Nu am gasit alte surse care sa relateze acelasi eveniment in fereastra de timp considerata.
Ultimul calcul: 03.06.2026 22:15