Laurențiu Beșu, la 6 luni după „Justiție capturată”: „Magistrații au dezarmat și consideră că nu se va schimba nimic”
Au trecut șase luni de la publicarea documentarului „Justiție capturată”, care a provocat unde de șoc în sistemul de justiție. A fost o jumătate de an tensionată, cu proteste în Articolul Laurențiu Beșu, la 6 luni după „Justiție capturată”: „Magistrații...