Societatea Medicilor Rezidenţi: Moartea colegului de la Floreasca, semnal de alarmă al unui sistem care îi abandonează pe rezidenţi
Societatea Multidisciplinară a Medicilor Rezidenţi a transmis, duminică, un mesaj de condoleanţe familiei medicului rezident de la Spitalul Floreasca, decedat sâmbătă. The post Societatea Medicilor Rezidenţi: Moartea colegului de la Floreasca, semnal de alarmă al unui sistem care îi abandonează...